Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Labeol LED Рефлексивни Работи Вест со Висока Видливост, Безбедност Светла,USB Полнење Рефлексивни Опрема

Labeol LED Рефлексивни Работи Вест со Висока Видливост, Безбедност Светла,USB Полнење Рефлексивни Опрема

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

✅ 【3 Светлина Тип Options】Оваа рефлексивни работи опремен со супер-светли LED светла.Led диодите на предните и задните страни се опремени со 3 начини : стабилна светлина, брзо флеш, бавно флеш.Супер светла ленти, исто така, ќе ви овозможи да се види над 800 метри.Испитувани retroreflection во голема мера се зголемува ноќ видливост во споредба со обичните облека. ✅【USB Полнење】во Споредба со нормален одраз елеци,надградена батерија дизајн не бара дополнителна копчето батеријата.Опремен со два USB кабли,за полнење да се појави на предната и задната батерии одделно капацитетот на батеријата 120 м,време на полнење 1-2 часа,стабилна светлина трае 5 часа.Брзо флеш и бавно флеш се препорачува,која ќе трае подолго. ✅【Прилагодливи и Флексибилен Материјал】половината и рамената на производот имаат прилагодливи копчиња, и материјал, исто така, е еластична.На растеглив високо еластична еластична бенд можат да се прилагодат на било каков вид на облека се Прилагоди половината 26"-74"; Прилагоди рамо 15"-26".Овој дизајн може да се направи производот одговара на телото многу добро. ✅【Високо-квалитетни Материјали】 : Направен од високо-квалитет најлон материјал, кожа-пријателски, удобно, одлична breathability обезбедува надгради удобност, погоден за мажите и жените, долгорочно отворено спортски исто така, може да се одржи на издржливост на ткаенини, со отпорност на триење. ✅【Преносни и Безбедноста】 : Лесен и компактен на само 130g, што дури и полесни од вашиот мобилен телефон.Рефлексивни ленти и трепкачки светла ви опкружувачки звук 360 степени што да се види.Значително да ја зголеми вашата безбедност за ноќно трчање, одење велосипедизам, мотоциклизам куче одење и други ноќ на отворено спорт.

Кон својствата

Производи во категоријата