Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ateret Judaica Тората Книга Покажувачот Yad Рака Покажувачот Заврши Голема бар лилјак Mitzvah Подарок 6.69 со 8.6 Мушка Шарм (Сребро)

Ateret Judaica Тората Книга Покажувачот Yad Рака Покажувачот Заврши Голема бар лилјак Mitzvah Подарок 6.69 со

DEN 384.00
 

Производот е достапен
Достапност

✔️ КОМПАКТЕН - Прекрасен подарок Yad Тората, Тората покажувачот направени од алуминиумски лим.Овој објект доаѓа со 22.5 cm мушка шарм. ✔️ МОДЕРНА - Висок Квалитет на Тората покажувачот, се користи од страна на читателот да следете го текстот во текот на Тората читање од пергамент Тората свитоци. ✔️ ВИСОКА ВРЕДНОСТ - голема бар лилјак mitzvah подарок Рака совети може да се направи одличен подарок за било еден или за оние деца кои сакаат да играат Тората читање дома одлична за учење и подучување. ✔️ ИЗДРЖЛИВИ - Секој Парчиња доаѓа во подарок кутија и поли торба. ✔️ КОМПАКТЕН - Прекрасен подарок Yad Тората, Тората покажувачот направени од алуминиумски лим.Овој објект доаѓа со 22.5 cm мушка шарм ✔️ МОДЕРНА - Висок Квалитет на Тората покажувачот, се користи од страна на читателот да следете го текстот во текот на Тората читање од пергамент Тората свитоци. ✔️ ВИСОКА ВРЕДНОСТ - голема бар лилјак mitzvah подарок Рака совети може да се направи одличен подарок за било еден или за оние деца кои сакаат да играат Тората читање дома одлична за учење и подучување. ✔️ ИЗДРЖЛИВИ - Секој Парчиња доаѓа во подарок кутија и поли торба.

Кон својствата

Производи во категоријата