Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lights4fun, Inc. 2ft Запалени Dachshund Виена Пред Осветлена LED Празник Божиќ Декорација

Lights4fun, Inc. 2ft Запалени Dachshund Виена Пред Осветлена LED Празник Божиќ Декорација

DEN 1919.76
 

Производот е достапен
Достапност

80 Топло Бела Led диоди Даде Златен Сјај.Висина 1.5 фт, Ширина 2ft.Навистина Безбедно Ниско Напонски Трансформатор (Приклучок) со 26ft Доведе Кабел.Целосно Водоотпорна за Надворешна Употреба.Земјата Удели Вклучени за Надворешна Екранот.

Кон својствата

Производи во категоријата