Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Handstosoul Супер Заштитна Кожна Торба за Ласерски Покажувач R400/R800 (R400)

Handstosoul Супер Заштитна Кожна Торба за Ласерски Покажувач R400/R800 (R400)

DEN 144.00
 

Производот е достапен
Достапност

Супер заштитна кожна торба за ласерски покажувач R400/R800. Шок за превенција.Материјал : leathe.Боја : Црна. - Супер заштитна кожна торба за ласерски покажувач R400/R800 - Шок превенција - Материјал : кожа Боја : Црна Димензии : 13x6x4 см - Погоден за ласерски покажувач : R400 или еквивалентно.

Кон својствата

Производи во категоријата