Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rubbermaid Сјај за Складирање 24-Дел Пластични Капаци | BPA Free, Течење Доказ за Храна Контејнер & Сјај Провизии Организација & Храна Садовите за Складирање со Херметички Кап

Rubbermaid Сјај за Складирање 24-Дел Пластични Капаци | BPA Free, Течење Доказ за Храна Контејнер & Сјај Провизии

DEN 2539.20
 

Производот е достапен
Достапност

Производ 1 : Rubbermaid Сјај; 100 проценти течење доказ, херметички храна садовите за складирање функција кристално јасно, BPA free Тритон пластика која нуди 360 степени јасност, и помага да се задржи свежа храна и безбедна.Производ 1 : Храна контејнери се Јасни како стакло, па секогаш можете да го видите она што е внатре, но се светлина и лесно да се носат; дамка и Мирис отпорен материјал држи пластични храна контејнер гледа како нови.Производ 1 : BPA free контејнери оџакот совршено еден на друг за да зачувате простор и да останете организирани во фрижидер или кабинет, и се безбедни за машина за миење на садови и замрзнувач; животниот Век на батеријата.Производ 1 : Брилијантност пластични контејнери имаат вграден отвори под брави, што им овозможи на ломотене отпорни microwaving загревањето со капакот на.Производот 2 : Rubbermaid Модуларен Храна Садовите за Складирање може да се одржи тестенини, печење состојки, или други провизии staples; зачувате простор и да ја задржите провизии организирани.Производот 2 : Одлична за храна за миленичиња; лесно да се чисти и лажичка храна од, и тесни капаци задржи надвор влага и влажност.Производот 2 : Капаци snap тесни за да им помогне да ги задржи на храната свежа.Производот 2 : Контејнери магацинот за компактен складирање.Rubbermaid Сјај за Складирање 24-Дел Пластични Капаци BPA Free, Течење Доказ за Храна Контејнер, Clear Rubbermaid Сјај херметички храна садовите за складирање се изградени со безбедни брави за секое парче, па можете да го транспорт вашата омилена храна хаос-free—дури и супи, чорби, и сосови.Кристалните, трајни Тритон пластичен сад го прави лесно да се види она што е внатре, плус тоа е дамка - и мирис-отпорни, така што останува гледа како нови.Храната сад има вграден отвори, што им овозможи на пареа за да избега така можете удобно да микробранова храна, без отстранување на капакот.Сјај контејнери оџакот уредно во фрижидер и кабинети за ефикасно складирање на храна, и се замрзнувач - и машина за миење садови-безбедно.Rubbermaid Сјај Провизии Организација на поголеми димензии направи голема мачка или куче храна контејнери.Сјај контејнери оџакот уредно во фрижидер и кабинети за ефикасно складирање на храна, и се замрзнувач - и машина за миење садови-безбедно.

Кон својствата

Производи во категоријата