Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QPABS ПРОДАВНИЦИ Свадба Прстен Перница,Церемонијата Срце Облик на Прстен Носител Перница Свадби Прстен Кутија Носителот Романтична Свадба Додатоци

QPABS ПРОДАВНИЦИ Свадба Прстен Перница,Церемонијата Срце Облик на Прстен Носител Перница Свадби Прстен Кутија

DEN 1406.40
 

Производот е достапен
Достапност

❤ Ова Срце облик свадба прстен перница е убаво направен, материјали, вклучувајќи висок квалитет сатен панделки, вештачки бисери и rhinestones, пена трендафил цвеќе и пластична кутија. ❤ Убава љубов срце облик домот прстен кутија, може да се стави прстен на средината транспарентна кутија за складирање, чување безбедно и лесно да се отвори. ❤ Оваа слатка и романтична свадба прстен кутија е совршен дополнително на вашата свадба дена, ангажирање на церемонијата, валентин' Дена. ❤ Свадба прстен перница, со висок степен на еколошки пена, не исчезнат, без мирис, виш сатен рака-декорирани, нечистотија, трајни, еднократно ,откако тоа ќе го направи имате повеќе среќен брак. ❤ Совршен за свадбена церемонија, може да се направи една убава придружба за вашиот прстени и, исто така, добар подарок за вашиот љубовник, пријател и соработници.Specifications Product Име : Прстен pillow Material : Свила ткаенина, конец, rhinestone Size : 16 X15 X9cm/6.3 X5.9 X3.5in Weight : 149g Occasion : Свадбата на невестата и младоженецот, прослави, декорација, специјални настани.Купувачите мора да се прочита : 1.Овој производ е рачно изработени вештачко цвеќе производ.На цветови и лисја (боја, форма, итн.) ќе биде малку поинаков.Некои цвеќињата имаат нерамна печатење и боење.На рачно изработени производи не може да биде ист како и слики.Ви благодариме за вашето разбирање.2. За боја разлика : Поради ефектот на боја разлика на екранот и светлина, може да има мали разлики меѓу сликата и објектот.Хроматска аберација.3. За големина на : димензии се мерени рачно, поради различни мерни методи, ќе има некои грешки, ве молам, прости ми!4. За по-продажбата на : По приемот на стоката, ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Кон својствата

Производи во категоријата