Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 Парчиња Шпоретот Knob Опфаќа Кујна, Шпорет на Гас Knob Покрива Безбедноста на Шпоретот Knob Опфаќа за Деца Бебе Дете (Јасна, 2 см Дупка)

10 Парчиња Шпоретот Knob Опфаќа Кујна, Шпорет на Гас Knob Покрива Безбедноста на Шпоретот Knob Опфаќа за Деца

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

77 инчен (помала или еднаква на 4.5 см); ве Молиме мерка на knob на шпоретот пред да нарачате, во спротивно може да не работи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.Сигурен и издржлив : изработени од квалитетни PP материјал, гас knob опфаќа се цврсти и издржливи, кои можат да издржат температури од 120 целзиусови степени, па можете да остатокот увери за употреба; И пакетот содржи 10 парчиња шпоретот knob опфаќа да ги задоволи секојдневните потреби.Лесен за користење : тоа е лесно да се инсталира на шпоретот knob се покрива со адхезивна лента, нема вежба или потребни алатки; лепило е слатка (ефект ќе биде подобро по 24 часа), тоа исто така може да се отстрани лесно, оставајќи ги без остаток на шпоретот; поклопецот само може да се отвори и затворен, не ротира, која може да го спречи cooktop од тоа да биде изгребани за време на употреба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ефективен дизајн : внимателен копчето дизајн го прави тешко за бебиња да се отвори, но тоа е лесно за возрасните за да се отвори/затвори со една рака за да пристапите на контрола, што може да ги одврати бебиња или домашни миленици од грчевито држејќи се за шпорет knob, подобрување на нивната безбедност.

Кон својствата

Производи во категоријата