Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
【Надградба】 CaliHutt 20V/60V/120V MAX 12.0 Ах Замени Батеријата за Dewalt Flexvolt MAX DCB606 DCB612 DCB606-2 DCB609-2 DCB204 DCB205 DCB206 Cordless алат Литиум-јонска Батерија

【Надградба】 CaliHutt 20V/60V/120V MAX 12.0 Ах Замени Батеријата за Dewalt Flexvolt MAX DCB606 DCB612 DCB606-2

DEN 3023.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔【Dual-Напон За Флексибилност & 100% Одговара】Компатибилен со Dewalt 20 V MAX, 60 V МАКС и 120 V MAX уреди.Автоматско префрлање на напон кога ќе го смените tools.(Совршено да се Вклопи во сите 20 V Li-ion Батерија Полначи ✚ Замена за De Walt 20 V/60 V Литиум Батерија.). ✔【Dual-Напон За Флексибилност & 100% Одговара】Компатибилен со 20 V MAX, 60 V МАКС и 120 V MAX уреди.Автоматско префрлање на напон кога ќе го смените tools.(Совршено да се Вклопи во сите 20 V Li-ion Батерија Полначи ✚ Замена за De Walt 20 V/60 V Литиум Батерија.). ✔【3 LED индикатори & Бесплатно Брз】Полни побрзо ✚ Кога ќе го притиснете копчето, 3 LED индикатори покажуваат на наполнетост на батеријата и употребата нивоа. ✔【Интелигентна Заштита】Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста. ✚ Без меморија ефект,може да се чува, обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.(CE/ ROHS / PSE сертификат.). ✔【 Она Што Ќе Добиете За ?】1* Repalcement Батеријата за Dewalt 20 V/60 V/120 V Батеријата 12.0 Ах + 1* Прирачник за Корисникот + Одлична Услуга : {Слободни наплата или замена за ЕДНА година !!} & {24*7 часа брза услуга по продажбата.}.Компатибилен со сите DEWALT 20 V max полначи. (Како што се DCB107 / DCB115 / DCB118 / DCB104 / DCB102 .. ). ( За Dewalt 20v батеријата: ). ( За Dewalt 60v батеријата: ). 1 *пакет Dewalt 20-V/60-V/120-V батерија 12.0-Ах Замена. 1 *Прирачник За Корисникот.Cali Hutt произведува моќ алатка батерии на најдобар квалитет и стабилност, поради што Cali Hutt производи се изработени со највисок квалитет на материјали , и сите Cali Hutt батеријата пакети биле тестирани од страна на производителот, пред да се даваат на клиентите. -. [ Компатибилен Dewalt Полначот: ].Компатибилен со сите DEWALT 20 V max полначи. (Како што се DCB107 / DCB115 / DCB118 / DCB104 / DCB102 .. ). -. [ Компатибилен Dewalt Алат: ].Прекинувачи на напон за работа со 20 V MAX, 60 V МАКС, и 120 V МАКС(2 x 60 V) tools.Како што вашиот ПЛЕВЕЛ ЈАДЕ / STRING ТРИМЕР / ВЛИЈАНИЕ ПИШТОЛ / ПИЛА / РОТАРИ ЧЕКАН / RECIPROCATING ВИДОВ / ЧЕКАН ВЕЖБА / ВОЗАЧ / АГОЛ МЕЛНИЦА и така натаму. -. [ Замена dewalt flexvolt батеријата: ]. 100% може да го замени оригиналниот Dewalt Flexvolt батеријата. ( За Dewalt 20v батеријата: ).N123283, N123282, DCB201-2, DCB200, DCB201, DCB203, DCB204, DCB205, DCB181-XJ, DCB181, DCB180. ( За Dewalt 60v батеријата: ).DCB606, DCB612, DCB606-2, DCB609, DCB609-2, DCB204, DCB205, DCB206.

Кон својствата

Производи во категоријата