Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BaoFeng двонасочна Радио,висока Моќност Поголема Батерија Двојна Бенд Радио со LED Дисплеј Преносни Воки Токи со Екстра NA771 Висока Жито Стигнале Антена и Акустична Цевк

BaoFeng двонасочна Радио,висока Моќност Поголема Батерија Двојна Бенд Радио со LED Дисплеј Преносни Воки Токи

DEN 717.36
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . *Надгради Baofeng ув-5re+ радио со поголема моќ ,поголема батерија на 2800m AH, и NA 771 Висок Жито Стигнале Антена и Акустична Цевка Слушалка. *LED Светилка, Итен Сигнализација, 128 Меморија Канал. *Фреквентен Опсег : UHF 400.0-480.0 MHz, VHF 136.0-174.0 MHz,Dual-Band Екранот,Двоен Режим на подготвеност, Двојно Фреквенција. *Целосен Комплет Вклучува : baofeng УВ-5 RE+ Радио, 2800m Ah Батеријата, Dual Band Антена, Gamtaai стигнале телескопски Антена, Drop-in Полнење Послужавник, Адаптер, Акустична цевка Слушалка за Полнење, врвка за околу Рака, Спојувалка за Каиш, Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата