Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DRINCO Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Spout Капак Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Шише за Вода Широка Уста (40oz 32oz 22oz 18oz 14oz) Течење Доказ Задржи Ладно Спорт Подигаат Пешачење (2

DRINCO Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Spout Капак Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Шише за Вода Широка Уста (40oz

DEN 478.80
 

Производот е достапен
Достапност

✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : На Drinco шише за вода е изградена со ' рѓа-отпорни (18/8) храна-одделение од нерѓосувачки челик двојно ѕидови тело, материјал lauded за својата издржливост.На боени боја третман го прави изолираната шише за вода речиси неуништив, отпорен на гребење и ограничува температура трансфер. ✅ СУПЕРИОРЕН ИЗОЛАЦИЈА : нерѓосувачки челик, шише за вода изградба направен од бакар слој помага на шише за вода за да се задржи на студ или топлина.Ефикасна изолација со спорт капак помага да се одржи температура до 24 часа за ладна и 12 часа за топли пијалаци.Овие врвен квалитет шишиња со вода се безбедни и лесни за чистење. ✅ КОМПАТИБИЛЕН s помалку штетни за животната средина и е подобра опција отколку оние една порција контејнери.

Кон својствата

Производи во категоријата