Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Трепкане Стар ноќта на Вештерките Отворено Украси, Запалени Скелет Оружје Удели со 40 Топло Бела LED Светла, Водоотпорен Батерија Управувана Дворот од Акциите со Тај?

Трепкане Стар ноќта на Вештерките Отворено Украси, Запалени Скелет Оружје Удели со 40 Топло Бела LED Светла,

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Не се мешаат различни видови на батерии.Голем ноќта на Вештерките Украси : Совршен за внатрешна и надворешна декорација на ноќта на Вештерките.Заштеда на енергија.Големина на рака : 18.Доаѓа со вграден автоматски тајмер функција (6 часот НА, 18 часот ИСКЛУЧИТЕ), за да се избегне заборавајќи да го исклучите ноќта на Вештерките светла.Овој сет на светлата е Затворен & Отворено употреба.

Кон својствата

Material:
Plastic

Производи во категоријата