Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
24 x 24 од не 'Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 12 Широк Двојно Ниво Overshelf | Метал Кујна Првично Табела & Shelving Комбо

24 x 24 од не 'Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 12 Широк Двојно Ниво Overshelf | Метал Кујна Првично Табела

DEN 11518.80
 

Производот е достапен
Достапност

РАБОТА БЕЗБЕДНОСТ : Работа табела врвот и двојно ниво прилагодливи полиците се изградени од 18-мерач нерѓосувачки челик, за изработка на овој ресторан првично и им служи на маса и двојно ниво полица комбо собата е издржливи и долготрајни.

Кон својствата

Производи во категоријата