Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SK hynix Злато S31 500GB SATA Gen3 2.5 инчен Внатрешни SSD | SSD 500GB | До 560MB/S | Цврста Состојба Диск | Компактен 2.5' SSD Форма Фактор SK hynix SSD | Внатрешни Цврста Состојба Диск | SATA SSD

SK hynix Злато S31 500GB SATA Gen3 2.5 инчен Внатрешни SSD | SSD 500GB | До 560MB/S | Цврста Состојба Диск |

DEN 1367.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Премиум SSD напојува од страна на глобалниот врвот 2 меморија производителот, технолошки лидер од 1983 година. Најдобар во класата перформанси Секвенцијален прочитајте брзина до 560 MB/s и секвенцијален пишување брзина до 525 MB/s со заштитен SK hynix HYPERWRITE кеш технологија.Водечките работ решение поддржано од куќа во 3 D NAND, контролер и DRAM. 5-годишна гаранција, чувствувате сигурност и стабилност – Тестирани и потврдени преку 1,000 часа на HTOL (Стрес-Тест) со MTBF постигнување 1,5 милиони часа, до 600 TBW (Терабајти Писмена форма).Лесна инсталација во повеќе уреди, спарување со нашите сопствени SK hynix издание Macrium клонирање софтвер.

Кон својствата

Производи во категоријата