Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Градот 2 Плус од страна Патување Кабриолет - Склоплива Електрична инвалидска Количка - Лесен за Употреба - Авион Пријателски - Бродови од САД - Сервисирани во САД

Градот 2 Плус од страна Патување Кабриолет - Склоплива Електрична инвалидска Количка - Лесен за Употреба - Авион

DEN 519.36
 

Производот е достапен
Достапност

5 ми возење distance Takes 5 до 7 часа за полнење да се појави во full2 тивка 250w brushless motors12 степен падина способност Брзина до 4.ГРАДОТ 2 ПЛУС модел од страна Патување Кабриолет е на нашите најпопуларните електрична инвалидска количка модел.ДОЛГА НИЗА & АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕНИ – нашиот уникатен дизајн карактеристики две батерии како стандард (24 V x 6 AH) во земјите на енергија инвалидска количка, давајќи ГРАДОТ 2 ПЛУС модел голем број на 15.5"Г)Укината големина 33"L X 23"W X 13"H (стои исправено кога свитканите)2 наплаќа висок квалитет на литиум јон батерии Батеријата е дозволено за транспорт на airplane Full полнење опсег до 15.Нејзината робусна и лесно да се свитка дизајн е едноставен за користење и функционира одлично и внатре и надвор.5" на пречка царинење и времето-отпорни дизајн со батерии скриени во земјите на стол рамка.Плус, ГРАДОТ 2 ПЛУС е дизајниран и конструиран со големи 12" задните тркала, не-пункција на гуми, и две високо-моќ BRUSHLESS електрични мотори за да се обезбеди може да се патува преку пречки и пукнатини, до ридовите, и на различни терени без страв.Плус, има 3" висока густина пена перница, лесно да се промени лево или десно џојстик позиција, 1.5" седишта ширина која може да се прошири до 23".5 MI / 25 КМ на едно полнење.Патување Кабриолет користи само со највисок квалитет електрични мотори и компоненти е во наша моќ на инвалидски колички и го следи строга и регулирани производни процеси.5 mph/7kph Џојстикот може да се монтираат на левата или десната рака rest Arm почива може да се зголеми за лесно страна пристап до seat Removable седиште и седиште покритие за лесно cleaning Safety - анти-совет и интелигентни сопирање systems Greater стабилност од 3 тркала мобилност скутери Моќ да рачен режим се префрлите Тесни 33" радиус на вртење за крајна maneuverability Comes со батерија полнач.Плус, за разлика од другите "патување столици" кои бараат од вас да купите дополнителни патување пријателски батерии, само нашите електрична инвалидска количка батерии се проценува на 144 ПОТ, и под бараните авиокомпанија безбедно патување прагови.ЦЕЛОСНО се СОБРАА и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – нашите Патување Кабриолет е на сите дојде целосно да се собраа и се наплаќаат право надвор од кутијата.По само неколку минути на пракса, дури и некој нов да моќ мобилност ќе го добиете висат од него.Сите Патни Кабриолет производи што се продаваат во САД се испратени од нашите Невада склад.

Кон својствата

Производи во категоријата