Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AHD 1080P RV Копија Камера Полнење 7 LCD Задните Приказ на Монитор со IP68 Водоотпорен Ноќ Визија Назад До Rearview Обратна Камери за Набљудување на Систем за Камион, RV, Пикап, Пр?

AHD 1080P RV Копија Камера Полнење 7 LCD Задните Приказ на Монитор со IP68 Водоотпорен Ноќ Визија Назад До Rearview

DEN 1822.80
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔【Upgrad AHD 1080 P Комплет】2021 најновите AHD 1080 P Копија Камера Полнење,надградени digital high-definition слика процесор.Во споредба со претходната генерација на производи,овој модел ажурирани : ①Monitor резолуција е надграден од 800*400 до 1920*1080, вистински 1080 P слика,појасни и побезбедно. ②The нови технолошки AHD Задна Камера носи полна боја визија ноќ,се пренесе во реално време, и повеќе живописни слика на екранот, ви нудиме побезбедно и полесно возење патување.③More Стабилна сигнал, пренос нема мешање. ✔【Enhanced Боја Визија Ноќ】 Надгради чип и 4 светла LED светла со smart light sensor, со полна боја подобрена ноќ визија ефект.На high-definition слики се направи сте посигурни и побезбедни, без разлика дали е ден или ноќ, направи прикаже повеќе за јасна и светла.Исто така, обратна камерата има широк агол на гледање на 150°, може да се покријат повеќето слепи точки при возење или наназад. ✔【33ft+49ft Екстра-Долго Авијација Кабел】Назад до камерата комплет вклучува 33ftcable и 49ft 4pin авијација кабел, поддршка користете ги одделно, и, исто така, може да бидат поврзани заедно за екстензија кога се инсталира на Патување Приколка , погоден за повеќето возила.И овој висок квалитет на Воздухопловството Кабелот е многу погуста и потешко отколку обичните AV жица,го прави подолг живот,силен анти-мешање функција и постабилен сигнал на пренос. ✔【Smart Светлосни Сензори коло vinterference подобро отколку нормално AV кабел.

Кон својствата

Производи во категоријата