Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gamorra Ново Родено Бебе е Безделник Бебе Гнездо Ко-Спиење Удобно Круг Када Кревет Реверзибилна Бебе Постелнина Поставува Cum Душек со 4 Мулти Форма Перници и 1 Ќебе (Сет

Gamorra Ново Родено Бебе е Безделник Бебе Гнездо Ко-Спиење Удобно Круг Када Кревет Реверзибилна Бебе Постелнина

DEN 1560.00
 

Производот е достапен
Достапност

100% Памук.Висок Квалитет : Постелнина направен од 100% памук.Бебе за спиење душеци лошо + бебе ќебе,поддржани со памук надворешниот и внатрешниот пополнување со cotten дава мека и удобност зона на вашиот малку еден.Совршен Бебе подарок – Нашите сет постелнина се идеален подарок за бебето тушеви, родендени и многу повеќе наврати.Тоа го прави совршен подарок за секоја мајка да биде.Грижа Инструкции : Машина перат .Овој сет е лесно да се чисти и одржува.Не кајгана.Висат сува, ако е можно, или ниско на фен.Ткаенината е мека и удобна.Висок Квалитет : Постелнина направен од 100% памук исклучиво на декорација , што е супер меки .Дише, Трајни и Удобно.Совршено да се вклопи вашето бебе кожата.Разноврсна : Овој Душек во собата може да се користи во внатрешноста на креветчето, поставени на креветот покрај вас, и се користи како туристички кревет, како и.Исто така, како кревет да им даде масажа на бебето.Gamorra Бебе Када Кревет Круг кој мора да го додадете во вашата колекција која дава елегантен изглед на вашата спална соба.Бидете сигурни на kinki тоа да некој близок, како и.Мие и не-прашливи материјал и безбедно.Играње и спиење на кревет прави копија од студената површина или подот.

Кон својствата

Производи во категоријата