Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакети 18V 6.0 Ах 48-11-1862 Замена на Батеријата Компатибилен со Милвоки.со M18 Батеријата Литиум 48-11-1860 48-11-1850 48-11-1840 48-11-1828 48-11-1820 48-11-1815

2 Пакети 18V 6.0 Ах 48-11-1862 Замена на Батеријата Компатибилен со Милвоки.со M18 Батеријата Литиум 48-11-1860

DEN 1583.76
 

Производот е достапен
Достапност

Бренд Нови/Капацитет : 6000m Ah/Напон : 18 V/Батерија Тип : Литиум/Замена за Милвоки.со M18 Батеријата 48-11-1862. Замена за Милвоки.со M18 батеријата 48-11-1862 48-11-1811 48-11-1815 48-11-1820 48-11-1822 48-11-1828 48-11-1840 48-11-1841 48-11-1850 48-11-1852 48-11-1860. Компатибилен со Милвоки.со 18v литиум полнач и cordless power tools. 6000m Ah висок капацитет, да обезбеди повеќе моќни и да ја стартувате подолго време; Направен со Top A литиум celles, без меморија ефект,може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. 4 LED индикатори за корисници за надгледување на моќта.Екранот останатите се кандидира време и за намалување на ризикот од прекини на работа и веднаш да ве потсетам дека треба да ја полните.Замена за Милвоки.со M18 Литиум Батерија : . 48-11-1852, 48-11-1850, 48-11-1840, 48-11-1890, 48-11-1828, 48-11-1820, 48-11-1811, 48-11-1815, 48-11-1822. 48-11-1835, 48-11-1862, 48-11-1865, 48-11-1880, 48-11-1841. 48-59-181, 48-59-1850, 4932352071, 4932430063, C18 B, Li18, M18, M18 B, M18 B2, M18 B4, M18 BX.Компатибилен со Милвоки.со 18 V Cordlesss алат : . 2646-22 CT, 2643-21 CT, 2641-21 CT, 2646-21 CT, 2646-20, 2642-21 CT, 2641-20, 2729-22, 2629-22, 2729-20, 2729-21, 2629-20, 2706-22, 2705-20, 2705-22. 2704-20, 2787-22, 2702-20, 2701-20, 2656-22 CT, 2707-22, 2708-22, 2607-22, 2603-22 CT, 2601-21, 2615-20, 2602-22 DC, 2606-20, 2604-22 CT, 2706-20, 2704-22. 2788-22, 2702-22 CT, 2701-22 CT, 2707-20, 2708-20, 2607-22 CT, 2607-20, 2603-20, 2603-22, 2615-21 CT, 2615-21, 2606-22 CT, 2604-22, 2604-20. Компатибилен со Милвоки.со M18 18 V Литиум Батерија Полнач : .M18, 48-59-1812, 48-59-1808, 48-59-1806, 48-59-1807, 48-59-1810. Батеријата Одржување : . 1. Ако не ви план за користење на Моќ Алатка Батеријата за еден месец или повеќе, чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети.Ni-CD, Ni-МЗ и Li-ion батерии ќе авто-празнење време на чување.Се сеќавам за надополнување на батериите пред употреба. 2. Секогаш отстраните батеријата пакет форма вашиот алатка кога ќе се монтажни делови, правејќи корекции, чистење, или кога не се користи за подолг период. 3. Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време.Ние препорачуваме користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели.

Кон својствата

Производи во категоријата