Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Микро Центрифуга Цевки Пакет - 2.000 компјутери (0.5 ml - 1.5 ml - 2.0 мл - 2.0 мл Skirted)

Микро Центрифуга Цевки Пакет - 2.000 компјутери (0.5 ml - 1.5 ml - 2.0 мл - 2.0 мл Skirted)

DEN 1840.80
 

Производот е достапен
Достапност

Произведени од ултра јасно polyropylene со рамен капи кои обезбедуваат непречено отворање и затворање со една рака.Засилен цевка дното обезбедува додаде заштита против деформација и истекување.Подобрена капа дизајн обезбедува непречено отворање и затворање со една рака.Лесно означување и етикетирање.Ова цевки се широко се користи во истражување (молекуларна биологија, био-хемија, клиничка хемија). 0.5 ml Пакување од 500 - 1.5 ml Пакување од 500 - 2.0 ml пакување од 500 - 2.0 мл skirted Пакување од 500.

Кон својствата

Производи во категоријата