Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LSNLNN инвалидски Колички,Количка за Лесни Електрична инвалидска Количка за Стари лица со посебни потреби Дома Висока Назад Скутер Полулегнал 360 ° Интелигентна Контр

LSNLNN инвалидски Колички,Количка за Лесни Електрична инвалидска Количка за Стари лица со посебни потреби Дома

DEN 768.00
 

Производот е достапен
Достапност

[360° Интелигентни Универзален Систем за Контрола] Една Рака Едноставна Операција, Лесно да се Запре, Интелигентна Контрола, Мазна Менувањето. [16-Инчен Не Се Лизга Надвор Од Патот Задните Тркала] Проширува Гуми Дизајн, Подобро Шок Апсорпција На Перформансите, Големи Гуми Текстура Дизајн,Ng Контрола, Лесно Пречка. [Висока Backrest Може да Се Рамни Дизајн] Висока Backrest Количка, Може да се Прилагоди на Агол на Backrest Поддршка Според Реалните Потреби, Интимни Конфигурација, Разбирлив за Тие Живот на Старите лица. [Моќен Високо-моќен Мотор] Dual-Моторни Висока Моќност 500 W,Ng Молчи Моќта, Лесно Пречка Маратон, Подолг Сервисен Живот, Пониски Одложување на проектот. [Силна Товарот] Новиот Надграден Дебели Јаглероден Челик Плоштадот Цевка Рамка Има Разумен Дизајн и Гнев Beacapacity, и Ергономски Дизајн е Постабилна и Поудобно.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.

Кон својствата

Производи во категоријата