Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[New] RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S20 5G, 5000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете 105% Екстра Сок, НЕ се Компатибилни со Галакси S20

[New] RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S20 5G, 5000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔️ Тенок дизајн со точни cut-испис.ЗАБЕЛЕШКА : Не го заштитите екранот.Го штити телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.И секоја светлина претставува 25% од власта. Идеален за долги патување и бизнис патување. 4-светлината LED индикаторот покажува моќта на статусот на батеријата случај.

Кон својствата

Производи во категоријата