Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Три Т Мотор LED Пак Сигнал Светлата за Вртење на Мотор Индикатори 12V Светилки За BMW F 650GS 800GS 800R 2008-2012, За BMW К 1200R 1200S 2005-2008 година

Три Т Мотор LED Пак Сигнал Светлата за Вртење на Мотор Индикатори 12V Светилки За BMW F 650GS 800GS 800R 2008-2012,

DEN 365.28
 

Производот е достапен
Достапност

Fitment : За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 година. (Повеќе Fitment е наведена во описот, љубезно ве молиме потврдете дека објектот може да Fityour велосипед пред да купите.).Fitment : За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 година. (Повеќе Fitment е наведена во описот, љубезно ве молиме потврдете дека објектот може да Fityour велосипед пред да купите.).Fitment : За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 година. (Повеќе Fitment е наведена во описот, љубезно ве молиме потврдете дека објектот може да Fityour велосипед пред да купите.).Fitment : За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 година. (Повеќе Fitment е наведена во описот, љубезно ве молиме потврдете дека објектот може да Fityour велосипед пред да купите.).Fitment : За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 година. (Повеќе Fitment е наведена во описот, љубезно ве молиме потврдете дека објектот може да Fityour велосипед пред да купите.).Долготрајни и безбедност спроведен, тоа ќе ви даде дополнителна безбедност, додека мотоцикл во текот на ноќта.Едноставен и лесен за да го задржи тоа со вас, добар помошник За мотор декорација.Топ квалитетни материјали и дизајн нуди Одлична изведба!.Подобрување на изгледот со овие Пак Сигнали светла.Три Т Мотор LED Пак Сигнал Светлата за Вртење на Мотор Индикатори 12 V Светилки За BMW F 650 GS 800 GS 800 R 2008-2012, За BMW К 1200 R 1200 S 2005-2008 Fitment : За BMW F 650 GS 2008-2012 For BMW F 800 GS 2008-2012 For BMW F 800 R 2008-2014 For BMW F 800 S 2006-2010 For BMW F 800 ST 2007-2011 For BMW HP2 Enduro 2005-2010 For BMW HP2 Megamoto 2006-2010 For BMW HP2 Спорт 2008-2010 For BMW К 1200 R 2005-2008 For BMW К 1200 S 2005-2008 For BMW R 1200 GS 2004-2013 For BMW К 1300 R 2009-2014 Product Опис : Состојба : 100% сосема new Material : ABS Plastic Position : Пред или Rear Color : Килибар/Избриши/Чад (Како на сликата покажува)Пакет се Вклучуваат : 1 Пар Пак Сигналот Индикатор за Светло ( Без жица, Вклучени сијалица).

Кон својствата

Производи во категоријата