Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LOYTAL Батеријата Случај за iPhone SE 2020/8 / 7 / 6S / 6, 5500mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Случај, Надворешна Батерија Полнач Случај, Додава 2X Екстра Сок, Поддршка на

LOYTAL Батеријата Случај за iPhone SE 2020/8 / 7 / 6S / 6, 5500mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата

DEN 791.76
 

Производот е достапен
Достапност

Answer : ___________________________ NOTE : Работна температура : 0℃-45℃.Забелешка : Ако телефонот покажува течност е откриен во осветлувањето конектор, која е предизвикана од неодамна ажурирани IOS систем, што може да се направи тоа право од страна на чистење на осветлување конекторите на телефон и батеријата случај.Притиснете на копчето за да почнете или прекинете полнењето. * Тенок дизајн со точни cut-испис.Супер брзо полнење.Тоа е совршен за патување и активности на отворено. * Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Не ставајте го во топли и влажни место. Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 6 Плус/ 6 S Плус/ 7 Плус/ 8 Плус.Телефонот ќе биде обвинет откако ќе го притиснете копчето.Полнење и синхронизација без да ја отстраните батеријата случај.Притиснете на копчето за синхронизација или полни.Идеален за хард-работен ден, долги патување и бизнис патување.Синхронизација и контрола.Батеријата случај ќе биде обвинет следната откако телефонот е целосно наполнет.Неправилното користење може да го оштети производот. 360º Целосна Заштита.Користете само оригинални Apple Молња полнење кабли и полначи, или на Apple MFi заверена додатоци со овој уред.Тоа не е вода-доказ.Додава 2x екстра сок за телефонот. 360º Целосна Заштита.Оваа батерија случај е исклучиво наменета за i Phone 6 / 6 S / 7 / 8 / SE 2020 година.ЗАСИЛЕН АГЛИ И СТРАНИ ЗА ЗАШТИТА НА ДИЗАЈН.* Интегрирана прекинувач ви овозможува да го вклучите/исклучите батеријата случај брзо.Други не-брендирани или uncertified производи не се поддржани. * Изградена-во 5500m Ah литиум полимер батерија, висока ефикасност и висок конверзија стапка.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Не го заштитите екранот.И секоја светлина претставува 25% од власта.Answer : ___________________________ NOTE : Работна температура : 0℃-45℃.Полнење и заштита, 2 во 1 функција.

Кон својствата

Производи во категоријата