Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sony GTK-PG10 Преносни Bluetooth Звучници: Безжичните Внатрешна / Надворешна Bluetooth Звучници - Компактен Партија Стерео Систем со Чаша Носителите - Патување Звучник со FM Радио ?

Sony GTK-PG10 Преносни Bluetooth Звучници: Безжичните Внатрешна / Надворешна Bluetooth Звучници - Компактен

DEN 8352.00
 

Производот е достапен
Достапност

ЏЕМ ОД било КАДЕ : Преносен звучник за tailgating, плажа патувања, cookouts, куќа партии, и повеќе.АКТИВИРАЈТЕ СТРАНА на ВЛАДАТА : Отворена врвот панели се овозможи високотонци да се свртени нагоре и кон надвор за пошироката звучен спектар.МОЌТА НА ЗАБАВА : Танц на ноќта далеку со вградена батерија која трае до 13 часот.ПОЗДРАВНИОТ ДОКАЗ ПАНЕЛ : Флип отвори на врвот панели да уживаат изградена-во купот на носителите и простор за закуски.МОЈОТ РЕМИКС : Ослободете го вашиот внатрешен поп ѕвезда или партија MC со PG10 е микрофон на текст (микрофон не се вклучени).СТРИМУВАЊЕ на ВАШИОТ ПЕСНИ : Bluetooth конективност за краток опсег безжична конекција плус 3.5 mm аудио влез, РАДИО.Донесе на забавата со вас, и внатре и надвор.Пренослив, безжични, и батерија, на сите-во-едно Pg10 говорникот систем touts Bluetooth, FM тјунер, и отворено страна на Владата.Висок напојува високотонци се создаде еден поширок звук фаза за надворешна партии, и поздравниот-доказ горниот панел е вграден во купот на носителите чувајте ги рацете да ви бидат слободни за танцување.

Кон својствата

Производи во категоријата