Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Enegitech 2 Пакет Worx 18V 3.0 Ах Замена на Батеријата за WA3127 WA3152 WG150 WG152 WG250 WG541 WG900 WG901 Cordless алат

Enegitech 2 Пакет Worx 18V 3.0 Ах Замена на Батеријата за WA3127 WA3152 WG150 WG152 WG250 WG541 WG900 WG901

DEN 1079.76
 

Производот е достапен
Достапност

WA3127 Заменетата Батерија Тип : Ну-Мз Напон : 18 V Капацитет : 3.0 Ах Боја : Црна или Сребрена испратени од страна на случаен избор.Го замени батеријата за Worx WA3127, WA3152, компатибилен серија алатки : WG150, WG152, WG153, WG250, WG541, WG900, WG901. CE, FCC и Ro HS уверение, 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи, висок капацитет на батеријата подолго време на извршување.Заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 30 дена пари назад гаранција 12 месеци гаранција, 24 часа пријателски услуги на клиентите.Enegitech Батеријата Enegitech производи се изработени со највисок квалитет на материјали.Сите производи се тестирани за да одговара и/или надминуваат спецификациите на ОЕМ производи.Детали за производот : Батерија Тип : Ну-Мз Капацитетот на Батеријата : 3000m Ah Батеријата Напон : 18 V Тежина : 2.1 lb Боја : Црна Замена на Батеријата Пакет : WA3127, WA3152 Замена Полначот Модели : WA3709, WA4094 Компатибилен Со : WORX WG150, WG152, WG153, WG250, WG900, WG901, WG541 Гаранција : 30 дена за враќање на пари 1 година производителот гарантира.Пакетот Вклучува : 2 x WA3127 замена на батерии Батеријата Складирање Ако не план за користење на Моќ Алатка Батеријата за еден месец или повеќе, чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети.Ni-МЗ и Li-ion батерии ќе авто-празнење во текот на складирање; се сеќавам за надополнување на батериите пред употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата