Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AONIMI Батеријата Случај за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус, [8500mAh] Преносни Полнење Случај Батерија Продолжен Батеријата Пакет Заштитна Полначот Случај за Apple iPhone 6 Плус/7

AONIMI Батеријата Случај за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус, [8500mAh] Преносни Полнење Случај Батерија

DEN 550.80
 

Производот е достапен
Достапност

➤【За i Phone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус САМО】2020 Целосно Нови Надворешни Батеријата Пакети Апарат компатибилен со i Phone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус (5.5 inch). ❥НЕ се работи за i Phone 6/7/8 (4.7 inch) или друг модел. ❥НЕ се Компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм осветлување слушалки, само работи со безжичната Bluetooth слушалки. ❥Безжични полнење Не е поддржан. ➤【Повеќе Од 150% Бесплатно】Опремен со моќен 8500m Ah вградена литиум полимер батерија чип, да може ефективно да се обезбеди 150% екстра животниот век на батеријата.Уживаат повеќе време на разговор, музика, филмови, интернет и сурфање.Најдобар избор за патување, кампување и работа.Пренослив дизајн, полнење во секое време и насекаде. ➤【Заштита и Полнењето 2 ВО 1】Сертифицирани од страна CE, ФК, и Ro HS, осигурајте се дека вашиот безбедност полнење.Батеријата случај за i Phone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус беше Полнење Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус (НЕ ВКЛУЧУВААТ КАБЕЛ)-1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата