Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
G JGOO Компатибилен со MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2021 2018 2019 Ослободување М1 A2337 A2179 A1932 Допир ID, Јасно Флорални Тешко Школка Случај + 2 Тастатура Маска + Screen Protector, MacBook Air Случа?

G JGOO Компатибилен со MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2021 2018 2019 Ослободување М1 A2337 A2179 A1932 Допир

DEN 332.64
 

Производот е достапен
Достапност

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Оваа Mac Book Air случај е само Компатибилни со 2020 2021 2018 2019 Ослободување Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран и Допир ID (Модели : A2337 М1 A2179 A1932).Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "AXXX" на грбот на Mac Book пред да купите. 【НОВА ТЕХНОЛОГИЈА】Оваа Mac Book Air м1 случај усвојува нова технологија - Во-мувла декорација, овој печати никогаш нема да падне или исчезнат.Оваа Флорални Шема тежок случај направат вашиот Mac Book повеќе стилски и спречување на Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Капки, Smudges и Други Штети. 【ЦЕЛОСЕН ПРИСТАП ДО СИТЕ ПОРТИ】Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите порти и карактеристики, приклучете кабел, полнач, или слушалки, без отстранување на случај.Оваа Mac Book Air случај 13 инчен им овозможува на лаптоп отворање на повеќе од 90 степени. 【ЦЕЛОСНО VENTED и ЛЕСЕН за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА】Дизајниран со вентилација дупки на дното на капакот, осигурајте се дека вашиот Mac Book имаат добри топлина дисипација.Ова 13 инчен Mac Book Air случај со snap на дизајн, лесно да се инсталира и да ги тргнеме. 【ПАКЕТ & GURANTTED】1 растенија и пеперутка врвот случај, 1 мат јасно дното случај, 1 екран заштитник и 2 тастатура капак (еден за M1 A2337 A2179 и други за A1932).G JGOO 1 година гаранција на mac booker 13 инчен случај.НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.Овој цвет тежок случај направат вашиот Mac Book повеќе стилски и привлечни.Доаѓа со силиконски тастатура маска, заштита на вашиот Mac Book тастатура против spills (кафе/пиво/млеко), прашина и други загадувачи.На екранот заштитник заштита на вашиот Mac Book екран против spills и contaminates, тоа нема да се фаќа за вашиот уред екран.Дизајниран со вентилација дупки на дното на капакот, осигурајте се дека вашиот Mac Book имаат добри топлина дисипација.Четири силикони нозе, исто така, додава неколку millimeter на површината поделба за циркулацијата на Воздух.Четири против пролизгување на силиконски нозе држи вашиот Mac Book цврсто во место.Оваа Mac Book Air поклопецот е само компатибилни со 2020 2018 2019 ослободување Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран и Допир ID.Модел : М1 A2337 A2179 A1932. Пријателски Забелешка : НЕ се Компатибилни со сите други Mac Book верзии.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A1 XXX" на дното од вашиот Mac Book пред купување,бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави : "A2337" или "A2179" или "A1932".Ослободување 2020 : MREE2 LL/A, MREC2 LL/A, MRE82 LL/A, MREA2 LL/A, MREF2 LL/A, MRE92 LL/ARelease 2019 : MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/A, MVFL2 LL/ARelease 2018 : MREE2 LL/A, MREC2 LL/A, MRE82 LL/A, MREA2 LL/A, MREF2 LL/A, MRE92 LL/А.

Кон својствата

Производи во категоријата