Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QPABS ПРОДАВНИЦИ Срце Облик на Прстен Перница, Свадба Прстен Перница Перница Церемонијата Прстен Носител Вештачки Сончоглед Chrysanthemum Свила Лента

QPABS ПРОДАВНИЦИ Срце Облик на Прстен Перница, Свадба Прстен Перница Перница Церемонијата Прстен Носител Вештачки

DEN 436.80
 

Производот е достапен
Достапност

❤ Доброто дизајн со шик цвет, бисер и панделка декорирани за повеќе прекрасно изгледа. ❤ Компактна големина со мала тежина за лесен и удобен сметководствена. ❤ Меки и удобни допирање чувство, заштитете го вашиот прстен добро. ❤ Совршен за свадбена церемонија, ангажирање или други активности. ❤ Погоден за различни прилики, Чисто, Вечер, Годишен Вечера, Дневна, Свадба, саем, Коктел, Матурска, враќањето дома, Cosplay Партија, Специјални Олимпијади и сл.Specifications Product Име : Прстен pillow Material : Вештачки цвеќиња, сатен, lace Size : 19 X19cm/7.5 X7.5in Weight : 51.5 g Occasion : Свадбата на невестата и младоженецот, прослави, декорација, специјални настани.Купувачите мора да се прочита : 1.Овој производ е рачно изработени вештачко цвеќе производ.На цветови и лисја (боја, форма, итн.) ќе биде малку поинаков.Некои цвеќињата имаат нерамна печатење и боење.На рачно изработени производи не може да биде ист како и слики.Ви благодариме за вашето разбирање.2. За боја разлика : Поради ефектот на боја разлика на екранот и светлина, може да има мали разлики меѓу сликата и објектот.Хроматска аберација.3. За големина на : димензии се мерени рачно, поради различни мерни методи, ќе има некои грешки, ве молам, прости ми!4. За по-продажбата на : По приемот на стоката, ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Кон својствата

Производи во категоријата