Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, Надградени 8500mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена Батеријата Пакет за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус /8 Плус Батерија Полнач С

Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, Надградени 8500mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена

DEN 574.80
 

Производот е достапен
Достапност

➠【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】 : ①This 8500mah батеријата случај САМО костим за i Phone 6s Плус/6 Плус/7 Плус /8 Плус(5.5 inch), Не се работи за i Phone 6s/i Phone 6/i Phone 7/i Phone 8(4.7 инчен).② Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки.Работи САМО со Apple Airpods или други безжична Bluetooth слушалки. ➠【Долго траење на Батеријата】 : моќен 8500m Ah Li-полимер батерија на случај обезбедува екстра повеќе од 200% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone.Ефикасно обезбедување дополнителни 17 часа зборувајќи време 60 часа музика време и 13 часа видео време, 3 часа 3 D игри.можете да минува низ ден, не грижете се батерија снема одеднаш. ➠【SYNC&PROTECING &ПОЛНЕЊЕ】Можете да го синхронизирате вашиот i Phone на вашиот Macbook, КОМПЈУТЕР или лаптоп без да ја отстраните батеријата случај.И полначот случај со 360°нула-гарда, може да се заштити вашиот i Phone од гребнатини и други секојдневно носат и солза.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето. ➠【ПОЛНЕЊЕ & ЗАШТИТА 2 ВО 1】Оваа батерија случај со 360°нула-гарда, може да се заштити вашиот i Phone од гребнатини и други секојдневно носат и солза.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето. ➠【24-МЕСЕЧНО Пријателски Услуги на Клиентите】 : Ако не сте задоволни со ова полнење случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата