Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тешки Нерѓосувачки Челик Првично Работата на Маса со Crossbar 18 x 60 - NSF -

Тешки Нерѓосувачки Челик Првично Работата на Маса со Crossbar 18 x 60 - NSF -

DEN 3096.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ова е нормално и да се очекува на производи од оваа природа.Овој остров табела е специјално дизајнирана и готови за употреба во комерцијални или индустриски поставување, но е исто толку сигурен во својот дом.Храната и течностите нема да се залепи или да го наруши интегритетот на површината.Едноставно во изгради и да изгледа, ова не ' рѓосувачки челик првично станица е дизајниран за функција и лесен пристап.Тоа може да се удвои, како гаража workbench, алатка клупата, а градината или на отворено работа клупата и маса, или дизајн на табела за нацрти или архитектонско планирање.Треба кујната која е лесно да се движите низ кога сте зафатени.На нашите маси се NSF одобрени така што ги исполнува строгите јавните здравствени стандарди и прописи.Се ПОЕДНОСТАВИ ВАШАТА РУТИНА : Секој готвач знае дека ефикасноста мазност да се изврши голем оброк во краток период на време се потпира во голема мера врз сигурни производи, кои се лесни и едноставни за употреба.Нашиот производ е NSF заверена на средба со строги стандарди за јавното здравје и безбедност.Фиоките, куки, и е тешко да се постигне места може да го уништи вашиот проток.Детали за производот : не 'Рѓосувачки Челик Врвот со Поцинкуван Crossbarand Нозе 18" длабочина x 60" ширина x 35" висина Заоблени Рабови и Агли Не-Marring Нозе Брзо и Лесно Assembly Contents За Собрание : Табела Врвот Crossbarsf 4 Нозе Завртки L Клуч.Со прилагодливи нозе и стапала кои може да се додадат на тркала, овој производ е лесно да се стави заедно, да се преземат, освен, и да се движат наоколу.Оваа внатрешна и надворешна работа маса е премиум квалитет, па тоа треба да трае цел живот.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Било кое време да го поминат во кујната треба да се фокусираат на вашиот занает, не се работи за кои ќе се направи тоа.Една Табела За Сите Ваши Потреби Во домашни и комерцијални работи на маса, изградена од 18-мерач нерѓосувачки челик, е совршен за миење, првично, и готвење табела за повеќе цели, и прилагодувањата.Собранието на нашиот производ вклучува табела врвот, undershelf, четири нозе, завртки и L клуч и може да се стави заедно многу брзо.РАБОТА БЕЗБЕДНОСТ : Изградени од 18-мерач нерѓосувачки челик, овој ресторан првично и им служи на маса е издржлив со поцинкуван под-полица за складирање и прилагодливи ногарки за погодност.Лесно ја избрише секоја солза од вишокот на храна без гужва, хаос, или контаминација.Сите ние сме за едноставност во која е причината зошто ние направивме оваа стрес-слободен собранието workbench.Бидејќи тоа е индустриски направен, површински несовршености како што се гребнатини, scuffs и учениците може да се најде.Тоа е одлична за домашни проекти како шиење, перење, или занаети па дури и може да се користи во кафетерии, janitorial простории, хотели и ресторани, канцелариски згради, болници, ветеринар клиники и повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата