Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедност 1 Outsmart Knob Опфаќа Четири Пакет

Безбедност 1 Outsmart Knob Опфаќа Четири Пакет

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Истакнати decoy копче може да бидат отфрлени од страна на детето, со никаков ефект.Флексибилни површина се крие функционални копчиња во обична глетка.Лесна инсталација - прилепува заедно во текот doorknob.Едноставна едно-рака операција.Предната маска го отвора за пристап до заклучување на вратата.Љубопитни деца обидете се да се истражуваат насекаде, но за Безбедност 1 Out Smart knob Опфаќа ви помага да ја задржиме и да излезе со прва decoy копчето.Вашето дете ќе мислат дека decoy копче ќе му даде пристап до вратата knob, но туркање тоа нема да има ефект.Ќе знаете дека флексибилни површина се крие вистинската тајна за отворање На вратата.Овие вратата knob Опфаќа спречете го вашиот малку explorer од пристап надвор од лимитот соби.Тие лесно се држат околу вратата knob и може да се управува со еден возрасен страна крцкањето на флексибилни костец на страна.На decoy копчето сакајте се направи нешто, Кога се наметнува, но возрасните во знаете може да го подигнете се нагоре за да се открие заклучување на вратата.Овој лесен пакет на две knob Опфаќа ви овозможува да ја заштитите две врати во својот дом.Ова е 8 Pack.

Кон својствата

Производи во категоријата