Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MEDGEARS Ласерска Терапија Машина Физиотерапија Опрема Ласерска Терапија Уред Ласерска Терапија Акупунктура Пен-Физиотерапија Машина

MEDGEARS Ласерска Терапија Машина Физиотерапија Опрема Ласерска Терапија Уред Ласерска Терапија Акупунктура

DEN 12480.00
 

Производот е достапен
Достапност

Третира со електро терапија.Се користи за physio терапија во клиниките и болниците, а се допаѓа.Е лесен за употреба поради едноставен дизајн.Се ефективни промени и го подобрува здравјето.Ви држи активни и полни со енергија.Med Gears носи бела ласерска терапија која е позната за оптимални перформанси, издржливост и одличен квалитет.Тоа е ефикасен во длабока ткиво исцелување и ослободување од болка.

Кон својствата

Производи во категоријата