Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
baozai Компатибилен со Apple Види Случај со Бендот, Шок-доказ Заштитни Случај со Силиконски Спорт iWatch Бенд за Apple Види Серија 3/2/1 (42mm Розова Бенд+Розова/Аква Случај)

baozai Компатибилен со Apple Види Случај со Бендот, Шок-доказ Заштитни Случај со Силиконски Спорт iWatch Бенд

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Компатибилен со Apple Види Серија 3 Серија 2 Серија 1 42mm. 2. Тенок случај се обезбедува заштита на сараунд страни на apple се види.Тоа ќе не направи вашиот види гломазна. 3. Одговара на зглобовите на големини од 5.9 инчи -8.2 инчи.Ќе добиете : 1x спорт smartwatch бенд, 1x тенок случај. 4. Водоотпорен бендот се совпаѓа со иста боја како iwatch случај покрие открива за да бидат стилски и класичен. 5. Нема екран заштитник е вклучена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. -Компатибилност : Apple се Види Случај и Бенд се компатибилни со Apple Види 42mm Серија 3, Серија 2 и Серијата На 1 Спорт Издание, дозволувајќи им на целосен пристап до екран на допир, дигитални круна, сензори и копчето.НЕ се компатибилни со Apple Види 38mm. -Материјал : Тешко пластика и мека термопластични уретан.Случајот е нерамен и тешко е доволно да се заштити вашиот види од случаен пад, се судрат и шок. -Функција : Одлична заштита за сите страни на вашиот Apple се Види. 1.Можете да ги користите за да го заштитите вашиот види, а тоа е отворено спортови, како планински велосипедизам, џогирање, играјќи рагби, бејзбол и одбојка на плажа, итн. 2.Тоа е исто така многу здрав и солиден за секојдневна облека. 3. Лесен Пристап до сите контроли, копчиња, сензори и Apple се Види карактеристики. 4. Овој бенд и случајот колокација е најдобар стил на бои.Вие исто така може да одговара други случаи/бендови. -Грижете се-слободно : Ние нудиме три месеци грижете се-бесплатен и слободен живот по-продажба на услуги.Можете да разменувате за нов или да се добие целосна наплата ако постојат било кој квалитет на прашања во рамките грижете се-слободно време.Можете да ни e-mail за да се добие техничка поддршка за слободни.

Кон својствата

Производи во категоријата