Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SAMSUNG 970 ЕВО Плус SSD 500GB - М. 2 NVMe Интерфејс Внатрешни Цврста Состојба Диск со V-NAND Технологија (MZ-V7S500B/AM)

SAMSUNG 970 ЕВО Плус SSD 500GB - М. 2 NVMe Интерфејс Внатрешни Цврста Состојба Диск со V-NAND Технологија (MZ-V7S500B/AM)

DEN 1679.76
 

Производот е достапен
Достапност

На suite на кориснички ориентирани алатки ви помага да го одржувате вашиот диск во тек, следи возење здравје и брзина, па дури и се зголеми ефикасноста.Шок : 1,500 G & 0.Напредни диск менаџмент направи едноставна, Samsung Волшебник софтвер ќе ви помогне да се внимава на вашиот диск.Оперативен Температура : 0 - 70 ℃.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.WWN не се поддржани.3 V 5 % Дозволиво напон.Samsung напредна никел-обложена контролер и топлина засилувач на 970 ЕВО Плус Цврста Состојба Диск овозможи чувствувате топлина дисипација.

Кон својствата

Производи во категоријата