Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЏИН FOXI Батеријата Случај за iPhone 12/12Pro, Вистински 7000mAh Ултра-Тенок Полнење на Батеријата Случај Батерија Анти-Падот Заштита Продолжен Полначот Маска за iPhone 12Pro/12 Бате?

ЏИН FOXI Батеријата Случај за iPhone 12/12Pro, Вистински 7000mAh Ултра-Тенок Полнење на Батеријата Случај Батерија

DEN 2282.40
 

Производот е достапен
Достапност

⚡【ТЕНОК Батерија до 500 пати.5. 4 LED индикатор се покаже на останатите батеријата (25%-50%-75%-100% ).КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1.ПРИТИСНИ ВО : Наведнуваат на мека гума врвот, и нежно слајд телефонот од врвот кон дното вертикално.2.ИЗВЛЕЧЕТЕ : Наведнуваат на мека гума врвот, а потоа нежно повлечете го телефонот надвор од дното до врвот вертикално.3.Бидете сигурни дека целосно ќе се стави на вашиот телефон во долниот дел на батеријата case4. Притиснете 3 секунди ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за да започнете или да престане да ја полните вашата батерија case WHAT Е ВО КУТИЈА : 1x 7000m Ah Батеријата Случај за i Phone 12&12 Pro1x Калено Стакло Екран Protector1x Молња Полначот Cab1x Корисникот Manual HASSLE-БЕСПЛАТНО 12 месеци ГАРАНЦИЈА & ЖИВОТ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : ве молиме слободно да не контактирате во секое време, Доколку не сте задоволни,замена или целосна наплата без двоумење!.

Кон својствата

Производи во категоријата