Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фрижидер Храна Садовите за Складирање 2 Пакет, BPA-Free Пластовидно Складирање Бин со Исечок, Јасно Фрижидер&Замрзнувач Организаторот за Храна, Овошје, Овошје, Зеленчу?

Фрижидер Храна Садовите за Складирање 2 Пакет, BPA-Free Пластовидно Складирање Бин со Исечок, Јасно Фрижидер&Замрзнувач

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

Идеални за Складирање Избор : големиот капацитет на Фрижидерот Организатор Кутии поставени се одлични за создавање на чиста и организирана фрижидер или провизии.Совршен длабоко пластични дома чување организатор корпа за коцка мебел shelving во канцеларија, entryway, плакар, кабинет, спална соба, перална, градинка и детска играчка соба.Идеална за кујната складирање, провизии складирање, фрижидер складирање, и вашиот провизии кабинет или чување на кабинетот.BPA-Free : Храна-одделение материјали без токсини.Нашата храна садовите за складирање се направена со трајни уште флексибилни високо-квалитетни полипропилен материјали.Капаци snap на херметички и leakproof печат.Совршено се намали капаци удобно се вклопуваат и се дизајнирани да се задржи храна и течности се свежи во фрижидер или замрзнувач.Идеален за овошје, млеко, месо, салата, пијалок шишиња, конзервирана храна, и пакувани храна, мирудии, желе, и повеќе.Пластовидно & Јасно Дизајн : На Пластовидно Чување на Кутии се дизајнирани за да зачувате простор, така што ќе може успешно да ги организирате вашите провизии и да го зголеми просторот.Овие Провизии Организации се кристално јасно, така што лесно може да се види преку она што е внатре, што го прави полесно да се лоцира вашите предмети и носат повеќе од удобноста на вашиот секојдневен живот.Изградени се Справува & Исечок : Лесно-зафат страна се справува ќе ви овозможи лесно да се повлече Замрзнувач Организатор надвор и изберете она што ви треба, без да се движат сè.Пропустливи во капакот, која им овозможува на некои струење да се задржи внатрешни работи од добивање премногу влажна, додека спречување на нив од сушење.Лесен за чистење : Фрижидер Организатор се направени од издржлив и јасно МИЛЕНИЧЕ и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика, може да се чистат лесно со благ сапун и вода, не ставајте го во машина за миење садови.Нашата храна чување на кутии се дизајнирани да ја скроти провизии или кабинети хаос, тоа ќе го направи бриз да се лоцира и продавница за било која ставка во провизии.Совршен длабоко пластични дома чување организатор корпа за коцка мебел shelving во канцеларија, entryway, плакар, кабинет, спална соба, перална, градинка и детска играчка соба.Идеална за кујната складирање, провизии складирање, фрижидер складирање, и вашиот провизии кабинет или чување на кабинетот.Совршено се намали капаци удобно се вклопуваат и се дизајнирани да се задржи храна и течности се свежи во фрижидер или замрзнувач.Идеален за овошје, млеко, месо, салата, пијалок шишиња, конзервирана храна, и пакувани храна, мирудии, желе, и повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата