Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, Надградени 8500mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена Батеријата Пакет за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус /8 Плус - Црвена

Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, Надградени 8500mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена

DEN 503.76
 

Производот е достапен
Достапност

Во последно : Овој производ има 18 месеци услуги на Клиентите, Било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас.Притиснете го копчето еднаш, во случај ќе престане со наплата. Притиснете го копчето на батеријата случај, Тоа ќе почнете да го полните вашиот i Phone. Само целосно се стави на вашиот i Phone во безжични батеријата случај. 4 LED индикатор ќе ви покаже како многу моќ е лево (25%-50%-75%-100% ).5 inch)- Црвена Карактеристики : 1.можете да минува низ ден, не грижете се батерија снема одеднаш.5 inch), Не се работи на i Phone 6/i Phone 6s/i Phone 7/i Phone 8(4.Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки. Оваа батерија случај е САМО костим за i Phone 6 Плус/6s Плус/7 Плус /8 Плус(5.② Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето.Ефикасно обезбедување дополнителни 17 часа зборувајќи време 60 часа музика време и 13 часа видео време, 3 часа 3 D игри.Како да го користите : 1.можете да минува низ ден, од суштинско значење за патување, кампување, патот патувања или деловни патувања.Работи САМО со Apple airpods или други безжична Bluetooth слушалки. Долго траење на Батеријата : додадете повеќе од 200% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone.5 inch), Не се работи за i Phone 6s/i Phone 6/i Phone 7/i Phone 8(4.И полначот случај со 360°нула-гарда, може да се заштити вашиот i Phone од гребнатини и други секојдневно носат и солза.Спецификации : - Капацитет : 8500m Ah - Излезен Напон : 5 V - Излезна Струја : 1А - Влезен Напон : 5 V - Текст Струја : 1А Пакет се Вклучени : 1 x Батеријата Случај ( Не Вклучуваат Молња Кабел) 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : .Овој полнач случај не е водоотпорен.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето. 100% компатибилен со сите i OS верзии, Apple Плати, и за иднината на i OS надградби на софтвер(Apple Car Play не е поддржано). ➠【18-МЕСЕЧНО Пријателски Услуги на Клиентите】Ако не сте задоволни со ова полнење случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 inch), Не се работи на i Phone 6/i Phone 6s/i Phone 7/i Phone 8(4. тоа е 360° заштита на агли и страни, заштита на вашиот i Phone-от од паѓање и влијанија. ➠【Долго траење на Батеријата】 : моќен 8500m Ah Li-полимер батерија на случај обезбедува екстра повеќе од 200% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone.Работи САМО со Apple Airpods или други безжична Bluetooth слушалки. ➠【SYNC&PROTECING &ПОЛНЕЊЕ】Можете да го синхронизирате вашиот i Phone на вашиот Macbook, КОМПЈУТЕР или лаптоп без да ја отстраните батеријата случај.Ве молиме користете го само во суви средини.

Кон својствата

Производи во категоријата