Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мед-Може да се Направи 3 Ниво Хром 15x14x30 SHF-09364 Хром

Мед-Може да се Направи 3 Ниво Хром 15x14x30 SHF-09364 Хром

DEN 1133.28
 

Производот е достапен
Достапност

здрав челична конструкција.прилагодлива висина на полиците.магацинот и поврзува со други модуларен shelving единици.Мед-Да-Дали SHF-02217 NSF Урбани Shelving 3-Ниво Прилагодливи Складирање Shelving Единица, Хром.Се создаде видливи, достапен простор за складирање веднаш со Мед Може да се Направи индустриски shelving системи.Современата chrome заврши и 48" челична рамка се направи оваа единица на совршена комбинација на стил и функционалност.Издржливи доволно за mudroom, гаража, или комерцијални кујната, ова NSF-номинална shelving за храна опрема области, вклучувајќи фрижидери, замрзнувачи, и warewashing области е способен да издржи до 200lbs по полица.Прилагодливи полиците и пластовидно компоненти ви овозможи да го смените конфигурацијата како вашата меморија треба да се развиваат.Комбинираат повеќе единици за да креирате кориснички складирање ѕид.Без алатка собранието ви овозможува да се изгради во минути shelving единица, која ќе трае со години.

Кон својствата

Производи во категоријата