Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HETP Галакси S7 Батеријата Случај 5000mAh Надгради Пренослива Батерија Продолжен Батеријата Пакет за Samsung Галакси S7 Полнење Случај за Галакси S7 Заштитна Полначот Покрие-

HETP Галакси S7 Батеријата Случај 5000mAh Надгради Пренослива Батерија Продолжен Батеријата Пакет за Samsung

DEN 839.04
 

Производот е достапен
Достапност

❤【Само се Вклопуваат Надгради Галакси S7 и Моќни Полнење】◆САМО компатибилни со Samsung Galaxy S7, 5.1" (НЕ се компатибилни со Галакси S7 edge)◆ Оваа Галаксија S7 полнење случај има 5000m Ah моќен обезбедуваат екстра времето на мирување на вашиот Телефон.Најдобрите и на прв избор за надворешна моќ придружник, ужива вашиот ден и не грижете се батерија снема одеднаш. ❤【360° ЗАШТИТА прекинувач ви овозможува да го вклучите/исклучите Samsung Галакси S7 моќ банка. ❤【Задоволство картичка】100% пари назад .Ако не сте задоволни со нашата Галаксија S7 полнење случај, ќе им понуди замена или целосна наплата во рамките на нашата 18 месеци ,ве молиме да бидат слободни да контакт. ❤❤Карактеристики : 1. Компатибилен со Samsung galaxy S7 (Не се работи за Samsung galaxy S7 edge / S7 Активни ) 2. 4 LED моќ индикатори покажува моќ статус на надворешни батеријата случај(25%50%75%100% ). 3. ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Факултативна Излезна Контрола,Samsung галакси S7 употреба на батеријата Одделение А+ батерии со CE, и Ro HS сертификација. 4. Целосна заштита за да агли и страни, заштита на вашиот Телефон од капки и влијанија. 5. Smart Батеријата Случај,батеријата случај интелигентно запирање на полнење кога вашиот Телефон е 100% .Заштита на вашиот телефон батеријата. ❤❤Како да го полните телефонот ? 1. Само целосно се стави вашиот Samsung галакси S7 во безжични батеријата случај. 2. Притискање на копчето на дното на Samsung galaxy S7 батеријата случај, случајот ќе почнете да го полните Телефонот. 3. Притискање на копчето на Samsung galaxy S7 батеријата случај повторно, случај ќе престане со наплата. ❤❤Спецификација : 1. Капацитет : 5000m Ah 2. Текст : 5 V/1А 3. Од стави : 5 V/1А 4. Елегантни, Ниска Профил дизајн; Полнење до 500 пати. 5. Тежина : Околу 100g. ❤❤Клиентите Мора Да Знае : 1. Оваа батерија случај е само одговара за Samsung галакси S7 , Не одговара за другите. 2. Кабелот на полначот НЕ е вклучена. ❤❤Пакет се Вклучени : 1 x 5000m Ah Samsung галакси S7 Батеријата Случај Полначот Покрива Црна 1 x Прирачник за Корисникот ❤❤КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС : Ако за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте го нашиот пријателски услуги на клиентите низ ""Контактирајте со Продавачот"" функција и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат ! ✔✔✔Кликнете на Жолта "Додади во Кошничка" Сега!!Искуство Samsung галакси S7 5000m Ah продолжен батеријата случај полнење случај во секое време и насекаде.

Кон својствата

Производи во категоријата