Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Возилото Детектор, Анти-мешање Возило Индуктивен Детектор Погодно за Криви Оружје за Воздушни Гејтс за Рекламирање Гејтс за Ограда Машини

Возилото Детектор, Анти-мешање Возило Индуктивен Детектор Погодно за Криви Оружје за Воздушни Гејтс за Рекламирање

DEN 2795.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа може да се направи разлика пешаци и возила, со силен анти-мешање, безбедноста и reliablility.Внатрешните плочки на усвојува високо квалитетни електронски компоненти, со стабилни перформанси. 79 G Анти-судир не треба да се намали на земјата, инсталацијата е едноставна.Возилото Детектор е главно се користи за да се открие постоење и полагање на возила.Широк спектар на употреба, во повеќето од патот гејтс во општиот пазар, компатибилен со директно род машини, оградата машини, криви оружје, рекламирање гејтс, воздушни гејтс. 79 G Анти-судир не треба да се намали на земјата, инсталацијата е едноставна.Тоа може да се направи разлика пешаци и возила, со силен анти-мешање, безбедност и сигурност.Широк спектар на употреба, во повеќето од патот гејтс во општиот пазар, компатибилен со директно род машини, оградата машини, криви оружје, рекламирање гејтс, воздушни гејтс.Внатрешните плочки на усвојува високо квалитетни електронски компоненти, со стабилни перформанси.Возилото Детектор е главно се користи за да се открие постоење и полагање на возила.Спецификации : Состојба : Бренд New Color : Прикажува како Picture Material : ABS Plastics Voltage : DC 9 V-36 V (Стандард 12 V)Потрошувачка на Енергија : 1.6 W-1.8 WOperating Фреквенција : 77 GHz-81 GHz Response Време : 100ms Output Сигнал : Префрлување Quantity Vehicle Откривање на Веројатност : >99.99%Пешачки Откривање на Веројатност : >99%Водоотпорен Оценка : IP67 Detection Растојание Опсег : 0.3 м-6m (Прилагодливи)за Откривање на Ниво на Опсег : -1m-1m (Прилагодливи)Црвена Линија : Поврзете 12 V Моќ Positive Black Линија : Поврзете GND / Напојување Negative Blue Линија : Земјата Серпентина Пристаништето на Портата Controller Orange Линија : Пристап Портата Контролер Common White Пурпурна Линија е Поврзан со 485, Генерално Треба да биде Поврзан Кога Debugging Package Листа : 1 * Возило Detector1 * Инсталација Sticker1 * Додатоци за Монтирање.

Кон својствата

Производи во категоријата