Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell 40mm Надворешни Circlips C-Клип Задржување на Вратило Snap Прстени 65Mn 30pcs

uxcell 40mm Надворешни Circlips C-Клип Задржување на Вратило Snap Прстени 65Mn 30pcs

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Надворешниот Кол. : 40mm/1.57";Внатрешните Кол. : 33.2 mm/1.30";Дебелина (т) : 1.5 mm/0.06".Дупка Кол. : 2.8 mm/0.11";Отворање ширина : 3мм/0.11";Материјал : 65 Mn.Оваа Надворешни Задржувајќи Прстен се користи за да се обезбеди делови на шахтите во металниот ритам.Тоа карактеристики трајни челична конструкција за долготрајна употреба.Инсталирање со клешти.Надворешни circlip употреба на апаратот поправки, лого, запчаници, pulleys, и разни поправка проекти.Резервни делови со Метални домување.Издржлив и лесен за инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата