Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DUWEN Автомобил Покритие Водоотпорен Сите Временски услови за Автомобили Компатибилен со Порше Taycan 4-Врата Седан [2020 2021], Dustproof Целосна Надворешноста Покрива со Патен?

DUWEN Автомобил Покритие Водоотпорен Сите Временски услови за Автомобили Компатибилен со Порше Taycan 4-Врата

DEN 880.56
 

Производот е достапен
Достапност

По добивањето на вашиот целосен автомобил покритие, ако има било какви проблеми со вашиот автомобил покритие големина или некој друг производ за дефекти, ве молиме контактирајте со нас во времето.Високо рефлективна сребро има добра sunproof својства, кои може да се задржи автомобил кул во топли временски услови.Автомобил покритие е преносливо чување кеса што може да биде укината и се чуваат во меморија торба кога не е во употреба.Тоа обезбедува вашиот автомобил од птичјиот измет, прашина, гребнатини, сонце, дожд, снег, високи ветрови и невреме временските услови, и ќе може да паркираат вашиот автомобил во гаражи или на отворено.Високо рефлективна среброто е добар во sunproof и анти-ув, држи кул автомобил во топол ден.Ако немате гаража, тогаш нашата четири сезона полна автомобил покритие ќе биде вашиот најдобар избор. 【СИТЕ ВРЕМЕНСКИ】-Сите временски автомобил покритие може да им помогне одржите вашиот автомобил во приштина состојба.Како да се избере вистинскиот автомобил покритие големина за вашиот автомобил?Ве молиме испратете ни го вашиот автомобил бренд име, автомобил модел, година, за понатамошни потврдувања.Како да се направи вашиот автомобил се чува чист како нов?Купување на нашите водоотпорен сите временски автомобил покритие. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】-автомобил покритие е направен од високо-квалитет на Оксфорд материјал, погоден за водоотпорен, rainproof и snowproof.Тоа може да се направи вашиот автомобил од прашина, остава, дожд и снег, птичји измет и други загадувачи. 【ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН】-Постои патент на возачот страна, за лесен пристап.Со поддршка на производи и услуги, ние секогаш се стремиме да ви овозможи со најдобра услуга.

Кон својствата

Производи во категоријата