Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моќ Тркала Адаптер за dewalt 20V Батеријата за dewalt 18V Клупа Моќ Конектор 12 Мерач за Роботика

Моќ Тркала Адаптер за dewalt 20V Батеријата за dewalt 18V Клупа Моќ Конектор 12 Мерач за Роботика

DEN 301.92
 

Производот е достапен
Достапност

Работа Со Dewalt 20-Volt Литиум-Јонска батерија.Лесно да го инсталирате, ќе се заклучи дека батерија многу добро.Адаптерот има 12 жица инсталиран; Максимална дозволена струја 55.6 A. Погоден за висока моќност апликации.Најдобра Гаранција и Професионални услуги на клиентите - Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се вратам на вас со сосема задоволителен одговор во рок од 24 часа.Спецификации : 1. Работа со Dewalt 18 V ,20 V max Li-ion Батерија Само.Компатибилен со Dewalt 20 V Батеријата Литиум XRP DCB204 DCB205 DCB206 DCB205-2 DCB200 DCB203 DCB180 Батеријата 2. Црвениот жица е поврзан со позитивните батеријата терминал, и црна жица е поврзан со негативни батеријата терминал. 3、Објект големина : 80x70x25mm 4、Објект тежина : 50g Пакет Листа : 1 x Батерија 18 V Конектор 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата