Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yodotek Отворено Моќ Проширување Мозок,Max 40ft приклучок за да го Завршите (52 FT Вкупно)1 до 3 splitter,16/3 SJTW,Водоотпорен,Идеален за Повеќе Апарати,Уредување Светла,Празник Деко

Yodotek Отворено Моќ Проширување Мозок,Max 40ft приклучок за да го Завршите (52 FT Вкупно)1 до 3 splitter,16/3

DEN 1197.12
 

Производот е достапен
Достапност

MAX ДОЛЖИНА 40 FT plug до крај, вкупно 52 FT должина (34'+6'+6'+6'),Црна боја 16 Мерач 13 Amp.1625 Watts,3 XNEMA5-15 R штекер. 1 до 3 Жица splitter им овозможува на енергија 3 повеќе апарати во исто време и лесно.помош ќе се користи помалку кабли за поставување на пејзаж осветлување и Божиќ декорација лесно.Голема повеќе моќ проширување кабелот за Божиќ Осветлување,празник декорација.БЕЗБЕДНОСТ ШТЕКЕР ОПФАЌА : наставката кабелот splitter доаѓа со безбедноста ги опфаќа за секој штекер слот и кога не се користи.што ќе се заштитите од дожд, снег, и прашина пенетрација.УЛ НАВЕДЕНИ Нашите кабелот е УЛ наведени.високо квалитетни и трајни изградба.Оваа кабелот за напојување е изградена со 100% бакарни жици обложени со FT-1 отпорност кон пожар ПВЦ,одлична абразија,нафта и отпорност на влага,водоотпорен,водоотпорна,да останат флексибилни во -30 ℃ до 105℃. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА нашите пријателски услуги на клиентите професионалци се секогаш стои страна за да им помогне.Ако најде било каков проблем pls слободно контактирајте со нас,ние ќе повратни информации во 24 часа. 52 FT 1 ДО 3 НАЧИНИ SPLITTER МОЌ ПРОШИРУВАЊЕ КАБЕЛОТ Спецификации : Должина на Кабелот : 52 FTColor : black Cable : 3 x 16 AWG SJTW УЛ наведени Материјал : Бакар, ПВЦ Жица : 16 Мерач(1.31 mm2) 105℃ Максимална w : 1625 Watts1 3 КАБЕЛОТ SPLITTER 52 Ft вкупна должина (34'+6'+6'+6'); Макс 34ft приклучок за да го завршите.се проширува 1 ѕидниот штекер во 3 продолжен места 16/3 C МЕРАЧ AC КАБЕЛОТ 125 V, 13 ЗАСИЛУВАЧ, 1625 W моќ оценет; изградена со сите-бакарна жица,16 AWG тешки кабел ви овозможи да моќ повеќе апарати во исто време ВРЕМЕНСКИ/ВОДА/ОТПОРНОСТ кон ПОЖАР Овој нов дизајн на станот кабел,може да ги среќаваме под вратата лесно.105℃ со FT-1 ниво на отпорност кон пожар.Кабелот може да се користи за внатрешна/надворешна за сите временски услови и сезона,тој е, исто така, со отпорност на вода,многу побезбеден за итни случаи и екстремни временски користење на БЕЗБЕДНОСТА ШТЕКЕР ОПФАЌА проширување кабелот splitter доаѓа со безбедноста ги опфаќа за секој штекер слот и кога не се користи.што ќе се заштитите од дожд, снег, и прашина пенетрација. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ Ако најде било каков проблем на нашата кабел pls ни e-mail,ние ќе повратни информации во 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата