Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
20Pcs/Set R134a R12 13mm & 14mm & 16mm & 17mm Климатизација AC Систем за Полнење Порта Капи Универзална R134 R12 A/C Вентил Капа Прашина Маска Сет за Автомобил Климатизација Reparing

20Pcs/Set R134a R12 13mm & 14mm & 16mm & 17mm Климатизација AC Систем за Полнење Порта Капи Универзална R134

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : 100% Сосема нов.Материјал : Пластика.Притисок отпорност, отпорност на корозија. 【Пакет Вклучуваат】 : 20 Pcs/Set R134a/R12a 13mm & 13.5 mm & 14mm & 16mm &17 & 17.5 mm Климатизација Услуга AC Систем за Полнење Порта Капи. 【ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Универзална вклопат за повеќето возила.Погоден за автомобил климатизација замена и одржување. 【 Одличен квалитет】Дојде со гумени печати во внатрешноста на нив.Секундарната печати помогне да се спречи непотребно губење на фреон од обезбедувачот на пристаништа.Услугата пристаништа се најчестите течење точка во AC систем. 【ЗАБЕЛЕШКА】 : Caps Не Навој !!!Гумени Црни Пломби се вклучени во Капи. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : 100% Сосема нов.Материјал : Пластика.Притисок отпорност, отпорност на корозија.【Пакет Вклучуваат】 : 20 Pcs/Set R134a/R12a 13mm & 13.5 mm & 14mm & 16mm &17 & 17.5 mm Климатизација Услуга AC Систем за Полнење Порта Капи (4 Pcs за секој тип )【ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Универзална вклопат за повеќето возила.Погоден за автомобил климатизација замена и одржување.【 Одличен квалитет】Дојде со гумени печати во внатрешноста на нив.Секундарната печати помогне да се спречи непотребно губење на фреон од обезбедувачот на пристаништа.Услугата пристаништа се најчестите течење точка во AC систем.【ЗАБЕЛЕШКА】 : Caps Не Навој !!!Гумени Црни Пломби се вклучени во Капи.

Кон својствата

Производи во категоријата