Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Naisde Бела Двојно Срцето Кристал Прстен Перница Свадба Прстен Носител На Перница (Бела),Домашна Декорација Занаети

Naisde Бела Двојно Срцето Кристал Прстен Перница Свадба Прстен Носител На Перница (Бела),Домашна Декорација

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Бел прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето тока да им се прстен.Совршен за свадбена церемонија.Материјал : Сатен, лента.Боја : Бела.Рака на грбот за прстен носител / page момче да се одржи. 1 X Белата Двојно Срцето Кристал Прстен Перница Свадба Прстен Носител на Перница (Бела)Бела прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето тока да им се ring A рака на грбот за прстен носител / page момче да се hold Perfect за свадба ceremony Material : Сатен, ribbon Color : Бела Опис : Бела прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето тока да им се ring A рака на грбот за прстен носител / page момче да се hold Perfect за свадба ceremony Material : Сатен, ribbon Color : White Pillow Големина : Прибл. 20cm x 20cm / 8 инчен x 8 inch Package Вклучува : 1 x Свадба Прстен Pillow Note : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и слично, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Мини перница*1.

Кон својствата

Производи во категоријата