Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZY Четка и Метла Багажник, Мултифункционален Ѕид-Монтирани Градина Алатки, Насловна Организација Кујна и гребло Гаража Организатор, Погоден за Домаќинство, Кујна, Г

ZY Четка и Метла Багажник, Мултифункционален Ѕид-Монтирани Градина Алатки, Насловна Организација Кујна и гребло

DEN 1137.60
 

Производот е достапен
Достапност

НЕ е ЛЕСНО ДА се ПАДНЕ : Оваа четка и метла носител е составен од пролетта и две гумени грчевито држејќи се за жлебови,комерцијални куки може да се откажам објекти тежина од околу 15.88 килограми!без разлика дали тоа е влажно четка, валкани нокти гребло или безбол палка, ние гаранција дека нема да се лизга надвор.ЗДРАВ КУКА : Метла решетката и градина алатка за складирање решетката се направени од високо-квалитетна пластика.Топката притиснете дизајн ви овозможува да се инсталира опрема на различни големини, може да се организираат најмногу на алатки од домот или градината.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Сите завртки и метла протези кои треба да бидат инсталирани и јасен чекор-по-чекор инструкции, дури и најпознатите глупав за да може да биде лесно да се инсталира за неколку минути!Ве молиме имајте во предвид дека треба да се користи 1/4 вежба малку и да се отвори кука пред инсталацијата.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Ѕид-монтирани, простор за заштеда, водоотпорен, здрав, долг животен век и не се лизга.Ѕид-поставена четка и метла полици обезбеди средства за чистење и tidying up на вашата кујна, гаража, двор, перење, канцеларија, и на било кое место што сакате.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР И СКЛАДИРАЊЕ : Оваа инсталација четка држачот е многу погодна за заштеда на простор, може да ви помогне да заштедите повеќе слободен простор, може да се сместат голем број на големини, и да се направи вашиот дом да изгледа уредно и чисто.Зголемена и подебели куки имаат посилен носивоста и може да се откажам потешки предмети без страв од кршење.Не се лизга тока е додадено со пролетта дизајн за да се направат картичка посилни, не се плаши од на лизгање, и зголемување на корисниот век.На растојание од средината тока е зголемена, и поголеми средства може да се залепи.Тоа може да биде инсталиран со нокти или ноктите за слободни лепак, кој е едноставен и лесен.спецификација : Материјал : Пластични боја : сива Пакет содржина : 1* Широк метла носителот 1*Бела картичка.

Кон својствата

Material:
Plastic
color:
gray
Package contents:
1* Wide broom holder :
1*White card :

Производи во категоријата