Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fursom Жичен Копија Камера Систем, 10.2 1080P Quad Сплит Следи со DVR, IP69K Водоотпорен Страна Задните Видите Автомобилот Наназад Камера x 4 со Паркинг Линии, Одговара за RV/Камион

Fursom Жичен Копија Камера Систем, 10.2 1080P Quad Сплит Следи со DVR, IP69K Водоотпорен Страна Задните Видите

DEN 8639.76
 

Производот е достапен
Достапност

170° Широк Агол Fursom копија камера со широк објектив може да обезбеди 170° широка визија обезбедување повеќе детали на патот.Можете да видите четири слики во исто време или само следење на некои од нив. 【Стабилна Сигнал & Водоотпорна Камера】На жичен камера систем се стабилни од безжични верзија, никој сликата заостануваат и сигнал пречки прашања.2" DVR ЖИЧЕН КОПИЈА КАМЕРА Вашиот Сигурен Backer за Безбедно Возење и Обратен Паркинг Линија за Помош Со овој жичен копија камера полнење, тоа ќе се покаже на паркинг слика или паркинг помогне линии кога ќе се јават вашето возило.2 " Quad Сплит Display & Јамка Рекорд】супер големи 10.128 GB SD Картичка (Пакет доаѓа со 64 G SD-Картичка) Јамка снимање DVR функција ви овозможува задржи видео во SD картичка, можете да репродукција на видеа на monitoror компјутер.Ние сме 24/7 онлајн, нудејќи 2 години гаранција и животниот век на техничка поддршка за нашите производи.Јамка снимање DVR функција ви овозможува задржи видео доказ секогаш кога тоа е потребно (вклучувајќи 64 G SD-картичка).2 инчен монитор со 1920x1080 пиксели има повеќе начини на прикажување : Full Screen/ Dual Сплит/ Tri Сплит/ Quad Сплит.На 170°супер широк агол на гледање доловува повеќе детали за да се избегне слепи точки.Слика Флип Поддршка нормално и огледало слика или да ја ротирате сликата за да се избегне било слепи точки.IP69 K оценет и од не ' рѓосувачки челик домување, работна температура се движи од -4°F - 176°F.Fursom 1080 P 10.Сплит Екран Следи Можете да одберете да ја прикажете 4 камери слики во исто време или само ја видите еден од камерите во полн екран.Ако ви треба било каква помош или екстра кабел, ве молиме да ни побарате помош. Овој фонт страничен и заден поглед на камерата за полнење е комплетно водоотпорен и го издржат сите тешка weathers.Супер Ноќ Визија На сензор за светло на предната страна од камерата автоматски се врти на 18 инфраред LED светла во услови на слаба светлина за да се обезбеди јасна визија ноќ слики секогаш кога тоа е потребно Јамка Снимка Функција Поддржува Max. 【Разноврсна Возило Компатибилност】Поддршка напон од 9-36 V DC моќност да се работи со широк спектар на прекумерно возила како што се Камиони, Автобуси, Кутија Камион, Полу-Приколки, Трактори, Ван, RVS, Моторни дома, итн.Тоа автоматски ќе ги замени најрано видео кога меморијата е полна.Лесно да ги промените прилагодувањата на екранот притиснете "CH-" копчето за.Пакет Содржина Задните Видите Camerax 2 Страна Поглед Camerax 2 10" Следење x1 33ft Видео Кабел x2 66ft Видео Кабел x2 64 G SD Картичка x1 Кабелот за Напојување x1 Сонцето Стакло x1 Далечински x1 Фан-во облик на Заградата & Налепница x1 U-облик Заградата & Налепница x1 Надгради Стојат x 2 монтажа Додатоци x 1.Изработка на вашата возење и паркирање побезбедно и полесно.

Кон својствата

Производи во категоријата