Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2Packs Ni-Мз 4000mAh DC9096 Замена за Батерија 18V Компатибилен со 18 Volt Батеријата DC9098 DC9099 DE9039 DE9096 DE9098 DE9503 DW9098 DW9099

2Packs Ni-Мз 4000mAh DC9096 Замена за Батерија 18V Компатибилен со 18 Volt Батеријата DC9098 DC9099 DE9039 DE9096

DEN 911.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Батеријата Спецификација】Батерија Тип : Ну-Мз Напон : 18 V Капацитет : 4000m Ah Висок капацитет и одличен квалитет на заменетата батерија за 18v cordless power tools. 【Предност】4000m Ah поголем капацитет нуди подолг животен век и го задржува своето полнење со 2x подолго од слични 18-volt Ni Cad батерии, има бесплатно за до 500 дена, бледнеат-бесплатна енергија, направете ја вашата процес заврши совршено. 【Широка Компатибилност】Одговара за сите батерија 18 V tools.Компатибилен со 18 volt батерии : DC9096 DC9098 DC9099 DE9039 DE9095 DE9096 DE9098 DW9095 DW9096 DW9098 DE9503 DC9182. Одговара за оригиналниот 18 V Ni-Cad/Ni-Мз полнач. 【Сигурен Квалитет】 Батеријата направени со функција за текот тековната заштита функција, overcharge заштита функција, над-испуштање превенција функција, со цел продолжување на животниот век на батеријата. 【Услуги на клиентите】Грижете се-бесплатно 12-Месечно, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Производ Specification Battery Тип : Ну-Mh Battery Напон : 18 VBattery Капацитет : 4000m Ah Condition : 100% Сосема Нов Замена PN : За Батерија 18 V DC9096, DC9098, DC9099, DC970, DW9095, DW9096, DW9098, DW9099, DE9039, DE9095, DE9096, DE9098, DE9503. Компатибилен Models For Cordless Vacuums : DCB090, DC515 NFor Маснотии Пиштоли : DCGG570 K, DCGG570 BFor Cordless Screwdrivers : DC668 KA, DC520 KAFor Shears : DC495 KA, DC495 B, DC490 KA, DC490 BFor Ротациони Чекани : DW999 KQ, DW999 K2 H, DW999 K-2, DW999 K2, DW999 K, DW999, DC213 KB, DC212 For Cordless Nailers и Staplers : DC608 K, DC616 K, DC618, DC618 K, DC618 KA, DC628 K, DC608 B, D28493 NFor кроена/ Cut-Off Алатки : DCG411 KL, DC550 KA, DC550 B, DC550, DC411 KL, DC411 KA, DC411 B, DC410 N, DC410 KB, DC410 KA, DC410 For Cordless Влијание Клуч : DW059, DW057 N, DW057 K-2, DW057 K, DW056, DCF059 KL, DC841 KA, DC830 KA, DC823 KA, DC822 KL, DC821 KA, DC820 For Cordless Вежби и Возачи : DWST08203, DW997 K-2, DW959 K-2, DW621, DW960, DW987, DW988, DW989, DW995, DW997, DW987 KQ, DW988 KQ, DW960 B, DW960 K, DCSM60, DCSD62 LPB, DCF826 KL, DCD985 B, DCD980 L2, DCD970 KL, DCD959 VX, DCD950 VX, DCD950 KXFor Cordless Reciprocating, Убодни, Кружни, Синџир, Бенд, и Табела Пили : DWHT66387, DWHT55524, DWHT20123, DW938 K, DW938, DW936 K, DW936, DW934 K2 H, DW934 K2, DW932, DW933, DW934, DCS385 L, DCS372 KA, DCS372 B, DCS370, DCS331 N, DCS331, DCK251 X, DCD960 KL, DC390 N Recommened Полначот : Компатибилен со оригинални полначот : DW9116 DC9310 Пакет се Вклучени 2 x Замена за батерија 18v 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата