Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Scentered ЉУБОВ Ароматерапијата Balm Празник Порибување Подарок - Поттикнува Романтика, Сензуалност & Благосостојба - Роуз, Cedarwood & Јасмин од Суштинско значење Нафта Мешав

Scentered ЉУБОВ Ароматерапијата Balm Празник Порибување Подарок - Поттикнува Романтика, Сензуалност & Благосостојба

DEN 600.00
 

Производот е достапен
Достапност

ПРОМОВИРА САМОДОВЕРБА, БЛАГОСОСТОЈБА или за време кога ви треба добра грижа за себе.СТРУЧНО се ПОМЕША ЉУБОВ АРОМАТЕРАПИЈАТА BALM : Премиум квалитет мешавина од Роза, Јасмин, Cedarwood и Портокал со богата база забелешка на Карамфил, Цимет, Ванила, Ylang-ylang, Palmarosa и навестување на Пачули етерични масла, во СИТЕ ПРИРОДНИ Шеј Путер, Moringa и Восок од Пчели врз основа balm.ПРЕНОСНИ АРОМАТЕРАПИЈАТА ВО движење : терапевтски одделение Етерични Масла се вклопуваат во пренослив, лесно да се примени, не-мрсна, патување-friendly balm се држиме за ТЕРАПИЈА на движење.Работи брзо да се природно да го промените вашиот начин на размислување и трае до 6-8 недели од употребата.Погоден за целото тело употреба.СТОП, ДИШАМ, РЕСЕТИРАТЕ СЕКОЈ ДЕН : Лесно пулсот-точка за апликацијата.Едноставно се применуваат ЉУБОВТА Balm на вашиот пулс поени секогаш кога ќе треба да се повика на чувства на Самодоверба, Сензуалност и Заземјување.Погодна за возрасни и деца.Balms исто така, може да се користи во внатрешноста се соочуваат со маски и спиење маски.Наградуван Секојдневно Благосостојба Ритуал : ЉУБОВТА е една од Scentered е 6 наградуван Преносни Ароматерапијата Мешавини кои се создадени за да се користи заедно како комплетен Секојдневно Благосостојба Ритуал.Пулс-точка за апликацијата, за надворешна употреба само.Содржи 5g / 0.17 оз.

Кон својствата

Производи во категоријата