Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hotop 6 Парчиња Рефлексивни Бенд Рака Безбедност Рефлексивни Сјај Појас PT Појас Висока Видливост Рефлексивни Половината Појас за Рака, Зглобовите, Глуждот, Нога Рабо?

Hotop 6 Парчиња Рефлексивни Бенд Рака Безбедност Рефлексивни Сјај Појас PT Појас Висока Видливост Рефлексивни

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња на безбедноста рефлексивни ремени и 4 парчиња на мисловните рака на рака во пакет, кадар на затворач за да се обезбеди сјај појас околу половината, рамо или ранец, нивниот одраз функција може да ви даде убаво заштита во текот на ноќта и кога го прави спортот.Безбедно и видливи : рефлексивни бендови се направени од полиестер и spandex, мисловните мрачно и флуоресцентна боја зголемување на висока видливост, без разлика дали е ден или ноќ, тие може успешно да работат на било кој временски услови, донесе многу погодности за вашиот живот.Удобно да се носат : нашата рефлексивни рака се прилагодливи, лесни и дише, удобни и пријатни за носење, може да биде одраз armband, глуждот рака, wristband, појас, велосипед нога бенд, фармерки појас, ремен, манжетната или носители.Соодветна големина : нашата рефлексивни половината појас се прибл. 2 инчи во ширина и одговара за половината големина на 26 - 50 инчи, оваа рефлексивни еластичен појас содржи прилагодливи snap тока и глуждот бендови кои се лесно да се тока и симнете, соодветна за повеќето возрасни лица и тинејџерите.Повеќе usages : вие не може да се поправи оваа pt појас во секое облека, како кошула, јакна, грб, ранец, торба и така натаму, погоден за носење кога велосипедизам, велосипедизам, одење, џогирање, мотоциклизам и работи, тоа може да се задржи во видлива состојба и да прават други луѓе да знаат каде сте да спречи некои несреќа.Функција : Убаво перформанси : Можете да ги споите 2 рефлексивни ремени во 1 за екстра-големи апликации, или да им се појас на половината и градите, ќе се применуваат мисловните бенд на рака, нога, wristband, глуждот или облека, тие ќе бидат внимателно фитинг, но удобно.Удобно да се носат : Нашата рефлексивни ленти се прилагодливи, лесни и дише, удобни и пријатни за носење, може да биде одраз armband, глуждот рака, wristband, појас, велосипед нога бенд, фармерки појас, ремен, манжетната или носители.Спецификација : Материјал : полиестер и spandex Рефлексивни појас : прибл. 26 - 50 инчи на половината големина Рефлексивни појас : прибл. 2 инчи во ширина Боја : како на сликата покажува Пакет содржина : - 2 x Безбедност рефлексивни сјај ремени 4 x Рефлексивни бендови Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Ве молиме не измијте ги со машина.

Кон својствата

Material:
polyester and spandex
Reflective belt:
approx. 26 - 50 inches of waist size
Reflective belt:
approx. 2 inches in width
Color:
as picture shows
Package content:
2 x Safety reflective glow belts :
4 x Reflective bands :
Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
Please do not wash them by machine. :

Производи во категоријата